Jaroslav Zamazal - Veris - Ovce u antických památek

Olej na kartonu, 48x68 cm. Signováno vpravo dole Veris-Paris. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

42376. Ovce u antických památek
Dražba ukončena:25.03.2020 23:01:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč