Jaroslav Zamazal - Veris - Zima u potoka

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Veris, rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

14577. Zima u potoka
Dražba ukončena:29.11.2017 20:00:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč