Jaroslav Zamazal - Veris - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Veris, rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

8858. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:30.03.2017 18:30:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč