Jaroslav Zamazal - Veris - Zátiší s melounem

Olej na kartonu, 30x75 cm, signováno vpravo dole Veris, rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

14944. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:30.11.2017 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč