Jaroslav Zamazal - Veris - Zátiší s melounem

Olej na kartonu, 30x80 cm, signováno vpravo dole Veris, rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

12758. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:21.09.2017 22:28:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč