Jaroslav Zamazal - Veris - Uhrančivá

Olej na kartonu, 47x34 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

302039. Uhrančivá
Dražba ukončena:09.11.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč