Jaroslav Zamazal - Veris - Svlékání

Kombinovaná technika, 45x33 cm. Signováno vpravo dole Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

81983. Svlékání
Dražba ukončena:17.08.2022 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč