Jaroslav Zamazal - Veris - Soubor 2 kreseb

Akvarel a tempera na papíře, 52x29 cm a 36x21 cm. 1x signováno Ver. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

44391. Soubor 2 kreseb
Dražba ukončena:13.05.2020 19:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč