Jaroslav Zamazal - Veris - Rozpůlená broskev

Olej na kartonu, 25x70 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

306961. Rozpůlená broskev
Dražba ukončena:14.12.2020 20:17:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč