Jaroslav Zamazal - Veris - Pestrá kytice

Olej na kartonu, 36x46 cm, signováno vpravo dole Veris, rám, zaskleno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

12545. Pestrá kytice
Dražba ukončena:21.09.2017 19:00:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč