Jaroslav Zamazal - Veris - Ovoce v košíku

Olej na kartonu, 32x75 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
77244. Ovoce v košíku
Dražba ukončena:25.05.2022 22:00:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč