Jaroslav Zamazal - Veris - Orfeus v podsvětí Bakchantky

Kombinovaná technika, 62x39 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

34602. Orfeus v podsvětí Bakchantky
Dražba ukončena:19.09.2019 19:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (12.09.2019 16:30:14) 2221
700 Kč 25.07.2019 17:48:26 5212