Jaroslav Zamazal - Veris - Mamzelle Nitouche

Návrh plakátu pro operetu, 58x31 cm. Nesignováno. Nalepeno na čtvrtce.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

44588. Mamzelle Nitouche
Dražba ukončena:14.05.2020 19:56:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč