Jaroslav Zamazal - Veris - Lodě u břehu

Olej na kartonu, 49x69 cm, signováno vpravo dole Veris 69, rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

15332. Lodě u břehu
Dražba ukončena:24.01.2018 18:43:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč