Jaroslav Zamazal - Veris - Krásná žena

Kresba, 57x42 cm. Signováno vpravo dole Veris. Volný list nalepen na kartonu.

Pozn.: Papír i karton poškozeny.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

28529. Krásná žena
Dražba ukončena:14.03.2019 20:09:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč