Jaroslav Zamazal - Veris - Krajina z okolí Paříže

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole J. Veris, rám.

Pozn.: Vzadu přípis, datován 1944. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

13863. Krajina z okolí Paříže
Dražba ukončena:26.10.2017 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč