Jaroslav Zamazal - Veris - Krajina s rybníky

Olej na kartonu, 30x78 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

300259. Krajina s rybníky
Dražba ukončena:25.08.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč