Jaroslav Zamazal - Veris - Dívka v rozhaleném šálu

Kresba, 50x35 cm. Signováno vlevo dole Veris Paris. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

21140. Dívka v rozhaleném šálu
Dražba ukončena:27.06.2018 19:29:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč