Jaroslav Zamazal - Veris - Dáma v kloboučku

Kombinovaná technika, 27x19 cm. Signováno vpravo dole Veris Paris. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

46408. Dáma v kloboučku
Dražba ukončena:25.06.2020 19:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč