Jaroslav Zamazal - Veris - Portrét dívky

Kresba, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Veris Paris. Volný list.

Pozn.: Podlepeno, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

15935. Portrét dívky
Dražba ukončena:14.02.2018 18:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč