Jaroslav Zamazal - Veris - Zátiší s broskvemi

Olej na kartonu, 38x54 cm, rám, signováno vpravo dole a datováno 1968.

Pozn.: U signatury připsáno věnování.

956. Zátiší s broskvemi
Dražba ukončena:26.03.2014 19:49:50
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 100 Kč