Jaroslav Zamazal - Veris - Španělka

Kresba, 50x35 cm, signováno vpravo dole Veris, volný list, nerámováno, nezaskleno.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

Pozn.: Papír mírně znečištěn.

2173. Španělka
Dražba ukončena:26.03.2015 22:36:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 100 Kč