Jaroslav Zamazal - Veris - Sedící dívka

Olej na plátně, 49x75 cm, signováno vpravo dole Veris Paris, volné plátno.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

4864. Sedící dívka
Dražba ukončena:26.05.2016 20:02:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč