Jaroslav Zamazal - Veris - Portrét dívky v šátku

Olej na kartonu 29x23 cm, signováno vpravo dole J. Veris, rám, pasparta, zaskleno.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

2150. Portrét dívky v šátku
Dražba ukončena:26.03.2015 22:14:32
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč