Jaroslav Zamazal - Veris - Podobizna starce

Olej na kartonu, 75 x 60 cm, rám, signováno vlevo uprostřed a datováno (19)19.
Pozn.: odborně vyčištěno.Signatura byla vyryta do ještě čerstvé barvy, teprve následně byla zvýrazněna štětcem.

453. Podobizna starce
Dražba ukončena:20.06.2013 20:50:00
Vyvolávací cena:6 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč

6 500 Kč 19.06.2013 17:34:03 83