Olej na kartonu, 75 x 60 cm, rám, signováno vlevo uprostřed a datováno (19)19. Pozn.: odborně vyčištěno.Signatura byla vyryta do ještě čerstvé barvy, teprve následně byla zvýrazněna štětcem.