Jaroslav Zamazal - Veris - Krajina s rybníkem

Olej na sololitu, 29x49 cm, signováno vpravo dole Veris, rám.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

2954. Krajina s rybníkem
Dražba ukončena:01.10.2015 21:08:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč