Jaroslav Zamazal - Veris - Klečící dívčí akt

Kresba, 50x35 cm, signováno vpravo dole Veris, volný list, nerámováno, nezaskleno.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

Pozn.: Papír mírně znečištěn.

2174. Klečící dívčí akt
Dražba ukončena:26.03.2015 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč