Jaroslav Zamazal - Veris - Dívka na poduškách

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole Veris, rám.

1900, Vsetín na Moravě - 1983

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3350. Dívka na poduškách
Dražba ukončena:26.11.2015 20:08:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč