Olej na plátně, 59x50 cm. Signováno vlevo dole Zajíc 1928. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1899 – 1987
Malíř, grafik. Studoval u prof. Brugnauda v Paříži. Věnoval se malbě figurálních motivů, později ho začala více zajímat krajinomalba. Známé jsou jeho obrazy z Francie a Korsiky.