Olej na sololitu, 100x72 cm. Signováno vpravo dole Zajíc Rámováno.
Nejdelší strana: 101 cm
o autorovi: 1899 – 1987
Malíř, grafik. Studoval u prof. Brugnauda v Paříži. Věnoval se malbě figurálních motivů, později ho začala více zajímat krajinomalba. Známé jsou jeho obrazy z Francie a Korsiky.