Jaroslav Vožniak - Žena z profilu

Olej na kartonu. 102x71 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Vožniak. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Sklo v rohu prasklé.

o autorovi: 1933-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč.

41020. Žena z profilu
Dražba ukončena:27.02.2020 19:46:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:32 000 Kč