Jaroslav Vožniak - Soubor 2 prací

Kombinované techniky, obě 41x59 cm, signovány vzadu Vožniak, rámovány, zaskleny.

o autorovi: 1933-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč.

14746. Soubor 2 prací
Dražba ukončena:29.11.2017 22:47:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč