Jaroslav Vožniak - Kompozice

Lité laky na sololitu, 30x40 cm. Signováno vzadu J. Vožniak 1993. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1933-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč.

151018. Kompozice
Dražba ukončena:11.12.2025 21:13:29
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč