Olej na pytlovině, 180x110 cm, signováno vpravo dole.
1933, Suchodol u Příbrami - 2005
Student VŠUP v Praze (1951-1954) u profesora K. Svolinského. Poté studium na AVU (1954-1959), kde mu byl lektorem V. Silovský. Byl malířem, kreslířem, grafikem a zabýval se i sochařskou tvorbou. Jeho tvorba zahrnovala široké spektrum námětů. Tvořil hladkou malbou, poté koláže a asambláže. Mnoho samostatných a kolektivních výstav, které se z valné většiny konaly na našem území.