Jaroslav Votruba - Vnitroblok s balkóny

Dřevoryt, 28x28 cm. Signováno vpravo dole Votruba J.. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1971
Narodil se v Uhříněvsi, dnes Praha. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Schikanedra. Trvale se usadil na Slovensku, kde se věnoval převážně krajinomalbě. Proslavil se jako malíř Tater.

Jaroslav Votruba
34594. Vnitroblok s balkóny
Dražba ukončena:19.09.2019 19:41:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (11.09.2019 14:58:24) 2221
700 Kč 16.08.2019 17:59:52 238