Jaroslav Votruba - Tatry

Olej na kartonu, 23x32 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Votruba. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1889-1971

77934. Tatry
Dražba ukončena:15.05.2022 21:01:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč