Jaroslav Votruba

58043. Pohled na vesnici

popis: Dřevoryt, 53x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslav Votruba 1918. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1971
Narodil se v Uhříněvsi, dnes Praha. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Schikanedra. Trvale se usadil na Slovensku, kde se věnoval převážně krajinomalbě. Proslavil se jako malíř Tater.

zbývá: 1 dnů, 5 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč