Jaroslav Votruba - Pohled na vesnici

Dřevoryt, 53x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslav Votruba 1918. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1971

58043. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:14.04.2021 19:55:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč