Jaroslav Votruba - Kvetoucí šeříky

Tempera 50x66 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Votruba. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1971

302630. Kvetoucí šeříky
Dražba ukončena:14.12.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 14.12.2019 20:04:13 56
700 Kč 09.12.2019 8:51:15 4669