Jaroslav Votruba - Kriváň v predjari od Tichej

Olej na kartonu, 27x57 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Votruba. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1889-1971

75552. Kriváň v predjari od Tichej
Dražba ukončena:03.04.2022 20:48:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč