Jaroslav Votruba - Kolový v jesennej hmle

Olej na plátně fixováném na kartonu, 24x34 cm Signováno vlevo dole Jaroslav Votruba. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1889-1971

74985. Kolový v jesennej hmle
Dražba ukončena:27.03.2022 21:19:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč