Jaroslav Votruba - Borovice na pobřeží

Dřevoryt, 48x61 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jaroslav Votruba. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1971

69199. Borovice na pobřeží
Dražba ukončena:21.11.2021 20:49:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč