Jaroslav Vlasák - Universum

Olej na sololitu, 60x54 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 97. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1961

91658. Universum
Dražba ukončena:30.03.2023 21:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč