Jaroslav Vlasák - Snový svět

Olej na sololitu, 66x74 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 99. Rámováno.

o autorovi: 1961

77151. Snový svět
Dražba ukončena:25.05.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč