Jaroslav Vlasák - Numinosum

Olej na sololitu, 61x47 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 97. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1961

96463. Numinosum
Dražba ukončena:28.06.2023 22:05:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč