Jaroslav Vlasák - Návrat do fantazie

Olej na sololitu, 60x68 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 97. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1961

94819. Návrat do fantazie
Dražba ukončena:01.06.2023 20:47:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč