Jaroslav Vlasák - Lemurská věž

Olej na sololitu, 80x74 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 98 cm. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

o autorovi: 1961

89859. Lemurská věž
Dražba ukončena:23.02.2023 22:46:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč