Jaroslav Vlasák - Chrám času

Olej na sololitu, 60x77 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 97. Rámováno.

o autorovi: 1961

91452. Chrám času
Dražba ukončena:29.03.2023 21:18:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč