Jaroslav Vlasák - Astrální oblast

Olej na sololitu, 58x69 cm. Signováno vpravo dole Vlasák 97. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1961

91561. Astrální oblast
Dražba ukončena:30.03.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč