Jaroslav Veris - Zamazal - Zimní krajina

Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rám.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

20486. Zimní krajina
Dražba ukončena:31.05.2018 19:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč