Jaroslav Veris - Zamazal - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 28x80 cm. Signováno vpravo dole Veris. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93056. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:26.04.2023 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč